Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, as avea o intrebare, daca devin ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, as avea o intrebare, daca devin administrator la o ...

Buna ziua, as avea o intrebare, daca devin administrator la o firma pot pierde somajul?
Veti avea contract de munca?
nu voi avea contract de munca.
Nu pierdeti somajul.