Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare: Barbat, 02.1962, 26 ani lucrati, cand ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare: Barbat, 02.1962, 26 ani lucrati, cand poate iesi ...

pensionare:
Barbat, 02.1962, 26 ani lucrati, cand poate iesii la pensie?
Multumesc
pensionare limita de varsta dupa anul 2027 luna Februarie - varsta standard de pensionare de 65 ani