Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua, cui ma pot adresa daca politia locala a ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua, cui ma pot adresa daca politia locala a constatat ...

Buna ziua, cui ma pot adresa daca politia locala a constatat lucrari fara autorizatie pt o constructie a unui vecin dar dupa expirarea termenului de intare in legalitate nu mai face nimic? Carei autoritati ma pot adresa ca sa ii solicite politiei locale sa isi faca treaba mai departe. Multumesc
Sesizare Primaria sau promovati o actiune in instanta.