Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua.Sora mea a semnat declarație de renuntare ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua.Sora mea a semnat declarație de renuntare la un consulat ...

Buna ziua.Sora mea a semnat declarație de renuntare la un consulat al României în străinătate însă refuza sa mi dea documentul original.Cum pot finaliza succesiunea in această situație,fiind singurul moștenitor,și am acceptat explicit moștenirea.Multumesc pentru răspuns.
Costel29, utilizator