Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua daca cineva este pensionat anticipat conform ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua daca cineva este pensionat anticipat conform schimbari ...

Buna ziua daca cineva este pensionat anticipat conform schimbari legi pensiilor la 01.09.2024 poate cumula pensia cu salariul?
Nu.