avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 821 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua.am lucrat la OMV Petrom..pe trei schimburi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua.am lucrat la OMV Petrom..pe trei schimburi cu sâmbete ...

Buna ziua.am lucrat la OMV Petrom..pe trei schimburi cu sâmbete duminici și sărbători...și am beneficiat și de prime..Acum pt recalculare ar trebui sa cer adeverință și să o depun la dosarul actual în vederea recalculării,?multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 05:38, 9 Aprilie 2024
Puteti solicita eliberarea adeverintei care sa ateste acordarea primelor si plata c.a.s pentru acestea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme juridice legate de pensii crisanvasile crisanvasile Am facut o sesizare la Petrom-OMV ptr.eliberarea unei adeverinte precum ca am activat in cadrul acestei companii 35 ani in conditii deosebite de munca ... (vezi toată discuția)
Recalcularea pensie dupa constatarea unei erori uradustefan uradustefan Buna ziua Am o intrebare legata de procedura recalcularii pensiei in cazul in care am sesizat unele erori Am constatat recent urmatoarele situatii: 1. ... (vezi toată discuția)
Adeverinta [ calcul ] punctaj pensie = buna ziua , v-as ramine ... nelu 2009tm nelu 2009tm ADEVERINTA [ CALCUL ] PUNCTAJ PENSIE = Buna ziua , v-as ramine indatorat daca m-ati lamuri in urmatoarea problema : sunt pensionat de un an la limita ... (vezi toată discuția)