Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua.am lucrat la OMV Petrom..pe trei schimburi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua.am lucrat la OMV Petrom..pe trei schimburi cu sâmbete ...

Buna ziua.am lucrat la OMV Petrom..pe trei schimburi cu sâmbete duminici și sărbători...și am beneficiat și de prime..Acum pt recalculare ar trebui sa cer adeverință și să o depun la dosarul actual în vederea recalculării,?multumesc
Puteti solicita eliberarea adeverintei care sa ateste acordarea primelor si plata c.a.s pentru acestea.