Forum Discuţii juridice Executare silită In anul 2003-2004 am facut un imprumut la o banca pe ...
Discuție deschisă în Executare silită

In anul 2003-2004 am facut un imprumut la o banca pe care nu ...

In anul 2003-2004 am facut un imprumut la o banca , pe care nu l-am restituit in totalitate. In prezent sunt "bombardat" cu plicuri de la o societate de recuparari credite...Nu mai locuiesc in Romania insa am adresa in cartea de identitate la domiciliul parintilor mei.Intrebare:Pot fi executati silit parintii mei , daca nu au fost parte la imprumut ?Si care ar fi urmarile in copnmtinuare daca nu locuiesc in Romania? Multumesc frumos !!!
Nu plătesc parintii dvs în locul dvs si nu va cauta nimeni pe unde sunteti
Doar va preseaza,,va fac la nervi"poate,poate plătiți ceva de bunăvoie.Daca ar fi avut vreo varianta cu șanse de a recupera ceva de la dvs va dădeau în judecata pana acum..Părinții dvs nu răspund în nici un fel pt datoriile dvs..