Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Salutare! Ajutați-mă vă rog cu o chestiune. Am ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Salutare! Ajutați-mă vă rog cu o chestiune. Am făcut anul ...

Salutare! Ajutați-mă vă rog cu o chestiune. Am făcut anul I la o universitate pe locuri bugetate asigurate de stat deoarece vin din sistemul de protecție specială. Acum vreau să îmi retrag dosarul și să îl depun în altă parte. Mai pot beneficia de buget asigurat de stat?
alex45566, utilizator