avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 399 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Salutare! Ajutați-mă vă rog cu o chestiune. Am ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Salutare! Ajutați-mă vă rog cu o chestiune. Am făcut anul ...

Salutare! Ajutați-mă vă rog cu o chestiune. Am făcut anul I la o universitate pe locuri bugetate asigurate de stat deoarece vin din sistemul de protecție specială. Acum vreau să îmi retrag dosarul și să îl depun în altă parte. Mai pot beneficia de buget asigurat de stat?
Ultima modificare: Duminică, 14 Aprilie 2024
alex45566, utilizator

Alte discuții în legătură

Facultate buget grim22 grim22 Salut! Am fost acceptat acum 2 saptamani la o facultate, pe locurile bugetate. Acum o saptamana am fost sa ma inmatriculez si sa platesc acea taxa de ... (vezi toată discuția)
Despre facultate Alexu99 Alexu99 Salutare am o nedumerire in ceea ce priveste faculatate ! M-am incris la 2 facultati si din asta 2 am reusit sa fiu admis doar la una tin sa mentionze (nu imi ... (vezi toată discuția)
Retragere facultate! ZeUs13 ZeUs13 Buna ziua!In momentul de fata urmez doua facultati:la una dintre ele sunt anul 2 la taxa(de mentionat pe primul l-am facut la buget),iar la cea de a doua sunt ... (vezi toată discuția)