Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Decontare operatie HIPEC Pentru interventie HIPEC in ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Decontare operatie HIPEC Pentru interventie HIPEC in Romania, diagnostic carcinom peritoneal, ...

Pentru interventie HIPEC in Romania, diagnostic carcinom peritoneal, exista un sistem de decontare prin casa de asigurari de sanatate?
Va trebui sa va interesati la CJAS.