Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... BUNA ZIUA am un opel vectra din 2003 motor 1800 ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

BUNA ZIUA am un opel vectra din 2003 motor 1800 benzina. Am schimbat ...

BUNA ZIUA
am un opel vectra din 2003
motor 1800 benzina.
Am schimbat motorul cu tot cu calculator cu unul de 2000 tot benzina
As dori sa stiu daca se poate omologa sau nu.multumesc
Programati-va la RAR si acolo veti primi toate raspunsurile.