avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 632 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA radiata 2009
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA radiata 2009

Am o intrebare va rog ajutati-ma.
Am avut o intreprindere individuala pe care am inchis o in 2009. Acu trebuie sa depun declaratia 200 finala si am inteles ca trebuie sa fac si o cerere de recalculare a impozitului. Are cineva idee cum trebuie sa arate o astfel de cerere????

Alte discuții în legătură

Plata anticipata la pfa marcellro marcellro Am avut o intreprindere individuala si am inchis-o in luna iunie. Pe 2008 am achitat tot la zi iar pe 2009 pana in luna iunie am venit de 240 ron. Cu toate ca ... (vezi toată discuția)
Va rog ajutati-ma cu pfa marcellro marcellro Am avut o intreprindere individuala deschisa in luna septembrie 2008. Din cauza anumitor probleme am inchis o in iunie 2009. Am platit suma aferenta venitului ... (vezi toată discuția)
Poate sa mi explice cineva clar?? marcellro marcellro Am inchis o intreprindere individuala in iunie 2009 . Am achitat toate impozitele la finante pe 2008. Pe 2009 pana la inchidere am venituri de 240 ron . Am ... (vezi toată discuția)