Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... bunicul meu este decedat,intampin urmatoarea problema ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

bunicul meu este decedat,intampin urmatoarea problema ,in certificatul ...

bunicul meu este decedat,intampin urmatoarea problema ,in certidicatul de nastere si cel de deces apare cu prenume IVAN,in certidicatul de nastere si deces al mamei mele care este fiica lui apare cu prenumele IOAN iar in cartea funciara care este foarte veche apare cu prenumele IVA. Intebare cum sa procedez si unde sa ma adresez da demonstrez ca este una si aceeasi persoana ,si la care din prenume sa ma raportez
pai normal ca o sa va raportati la prenumele din certificatul de nastere si din certificatul de deces al persoanei decedate.
Intrebare, unde anume, in fata cui vreti sa demonstrati ca este una si aceeasi persoana?