Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Am cerut un imprumut de la o doamna din Franta, a spus ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Am cerut un imprumut de la o doamna din Franta, a spus ca ofera ...

Am cerut un imprumut de la o doamna din Franta, a spus ca ofera imprumuturi intre pers fizice si este in colaborare cu banca Franfinance.au cerut mai multe taxe pentru a putea beneficia de acest imprumut pe care le-am platit.dar acum cand credeam ca se va face transferul a partir asa ziza uniune Europeana si cere platita o taxa de 745 €noi si 745 € doamna care ne ofera imprumutul.Si nu stiu daca sa mai cred ca esté adevarat sau inselatorie.Mi-a trimis fotografía ei cu Dni dar nu stiu dacaxsa o mai cred.Deja am platit foarte mult.Dar ea imi spune ca nu cpentru cei 700 de €ca disparea.Ce parece aveti?
Buna ziua

Ce parece aveti?

Ca e o mare TEAPA!
Asumati-va banii pierduti pana in acest moment si intrerupeti orice legatura cu persoana respectiva.
Ati luat o MARE, MARE teapa, pentru ca nu ne-ati intrebat aici pe forum inainte de a trimite primii bani.
Sunt escroci care din asta traiesc.
Dapix, utilizator
Sunteți victima unei înșelăciuni,escrocii.v au simțit naiva și vor sa va stoarcă de bani în continuare.Nu cred ca mai exista oameni care cad victima unor anunțuri de pe FB sau a unor mail uri întrate în spam.Nu va solicita nici o institutie serioasa bancara sau nebancara comisioane pt credite online..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
de curiozitate, cat ati platit pana acum ?