Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua.. se poate angaja fara terminarea nici unei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua.. se poate angaja fara terminarea nici unei forme de ...

Buna ziua.. se poate angaja fara terminarea nici unei forme de invatamant pe postul de lucrator bucatarie (spalator vase mari ) cod cor 941201?
Da, se poate angaja.
multumesc