avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 150 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... M-am pensionat anticipat partial, inapt medical gradul ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

M-am pensionat anticipat partial, inapt medical gradul 3, politie, ...

m am pensionat anticipat partial, inapt medical gradul 3, politie, pot sa lucrez cu contract de munca 8 ore, mai ma prezint la termenul de revizuire daca beneficiez de pensie anticipata partiala de serviciu

Alte discuții în legătură

Pensie militara silviulica silviulica In data de 16.09.2009 am fost declarat inapt serviciul in politie si incadrat in gradul III de invaliditate iar in decizia medicala se specifica ca boala ... (vezi toată discuția)
Pensie de boala liliana666 liliana666 Buna ziua.Am si eu o nelamurire...As vrea sa stiu daca esti salariat si te pensionezi de boala ,dupa ce ai fost incadrata in grad de handicap de comisia de ... (vezi toată discuția)
Incetarea c.i.m. dupa comunicarea deciziei asupra capacitatii de munca invaliditate gradul iii Teodora Simona Teodora Simona Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu un sfat. O salariata a depus la secretariatul institutiei decizie medicala asupra capacitatii de munca incadrandu-se ... (vezi toată discuția)