Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ies la pensie iunie 2024, limita de varsta. In ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ies la pensie iunie 2024, limita de varsta. In septembrie 2024 ...

Ies la pensie iunie 2024, limita de varsta. In septembrie 2024 va mai fi recalculata ? Multumesc
Da.Pe noua formula de calcul.
Carp Mircea, utilizator