Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Clauza de neangajare intr-un contract de prestari ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Clauza de neangajare intr-un contract de prestari servicii

Cum ar trebui formulata clauza de neangajare intr-un contract de prestari servicii?!
Este suficient daca aceasta clauza este trecuta in documentul general cu Termeni si conditii?!
d.g.sta, utilizator
La ce ar trebui sa se refere aceasta clauza de neangajare ? Detaliati discutia.