Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Buna ziua,imi puteti spune articolul de lege care ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Buna ziua,imi puteti spune articolul de lege care prevede ca ...

Buna ziua,imi puteti spune articolul de legecare prevede ca un contabil sa nu poata avea o firma cu acelasi obiect de activitate ca al clientului si nu ii poate lua angajatii? Multumesc!
Veronica1988, utilizator