Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua, am mutația pe Ilfov și stau în ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua, am mutația pe Ilfov și stau în Ialomița, vreau ...

Bună ziua, am mutația pe Ilfov și stau în Ialomița, vreau să-mi înscriu masna pe Ialomița, cum fac?
Faceți o programare la DRPCIV Ialomița.
Tot pe site-ul DRPCIV găsiți și informațiile despe documentele necesare.
latka, utilizator