Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... tulburarea lnisti publice
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

tulburarea lnisti publice

am o vecina in bloc care imi face reclamatie la politie de fiecare data cand dau drumul la muzica sau uneori la tv ce as putea face sa am o scapare fara a sta in casa cu toate pe mute.apropo eu stau la partier si ea la 3 si n-am primit de la nimeni in bloc vreo reclamatie despre muzica ast un raspuns ca am luat avertismente pana acum...
Respectati legea. Discutati pe cale amiabila cu vecina. Fi-ti si dvs intelegator, cu respectarea vecinilor. Ultima solutie: mutati-va in alta parte, chiar la curte si ascultati muzica tare.
Succes!
n-am cu cine vorbi si astfel de reclamatii nu mi sa facut numai mie o idee mai buna ar fi varianta sa se mute ea:)) poate totusi exista un anumit program
sau anumite ore de a putea sa dai un volum mai tare
nu sa stai pe mute