Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Ce se înțelege prin \"organ financiar local\"? De ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Ce se înțelege prin "organ financiar local"? De ex. în cazul ...

Ce se înțelege prin "organ financiar local"? De ex. în cazul Sectorului 3 București, o căutare oe Google îmi da 2 raspunsuri: Direcția Impozite și Taxe Licale Sector 3 și Administrația Sectorului 3 a Finanțelor Publice. Care din acestea doua este "organul financiar local?
organ fiscal local - structurile de specialitate din cadrul autorităților administrației publice locale cu atribuții de administrare a creanțelor fiscal