Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Bună ziua sunt persoana cu handicap accentuat vreau ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Bună ziua sunt persoana cu handicap accentuat vreau sa va întreb ...

Bună ziua sunt persoana cu handicap accentuat vreau sa va întreb ma afectează cu cv căsătoria trebuie să-mi păstrez numele pe care îl am acum?
Nu vă afectează cu nimic căsătoria, privind încadrarea în grad de handicap.
Dar este bine să mergeți la DGASPC, și să anunțați schimbarea numelui, ca să nu întâmpinați probleme având numele schimbat.

Trebuie să duceți o copie xerox după noul buletin, și una a certificatului de căsătorie.
Dapix, utilizator