avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 847 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Sunt asistent personal, banii pe zilele de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Sunt asistent personal, banii pe zilele de concediu ...

Bună ziua! Sunt asistent personal, banii pe zilele de concediu se numește indemnizație pentru vacanta? Cei de la primărie mi au spus ca nu voi beneficia de vouchere de vacanta pentru ca mi plătește concediul
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:51, 17 Iunie 2024
Vi s-a raspuns deja la intrebare cu ceva timp in urma
www.avocatnet.ro/forum/discu...
banii pe zilele de concediu nu se numește indemnizație pentru vacanta...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salariul de asistent personal Pocahontas Pocahontas Bună ziua. Din august 2009, eu sunt angajată ca asistent personal al copilului meu cu grad de handicap grav. În luna decembrie am primit concediu de ... (vezi toată discuția)
Bună ziua. sunt asistent personal al fetitei mele cu grad de ... CristinaNatalia CristinaNatalia Bună ziua. Sunt asistent personal al fetitei mele cu grad de handicap grav din luna februarie 2024,as dori sa știu dacă pot beneficia de vouchere de ... (vezi toată discuția)
Asistentul personal al persoanei cu handicap grav are dreptul ... karmena karmena Asistentul personal al persoanei cu handicap grav are dreptul la indemnizația de vacanta sau este la latitudinea primăriei sa il acorde sau nu? Cum se poate ... (vezi toată discuția)