Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Sunt asistent personal, banii pe zilele de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Sunt asistent personal, banii pe zilele de concediu ...

Bună ziua! Sunt asistent personal, banii pe zilele de concediu se numește indemnizație pentru vacanta? Cei de la primărie mi au spus ca nu voi beneficia de vouchere de vacanta pentru ca mi plătește concediul
Vi s-a raspuns deja la intrebare cu ceva timp in urma
www.avocatnet.ro/forum/discu...
banii pe zilele de concediu nu se numește indemnizație pentru vacanta...