Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua .Ce se intampla cu fractiunile de luni si ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua .Ce se intampla cu fractiunile de luni si zile de la ...

Buna ziua .Ce se intampla cu fractiunile de luni si zile de la grupele de munca ? Am 2 ani si 9 luni in grupa I si au fost luati in considerare de casa judeteana de pensii doar 2 ani.Am 8 ani si 8 luni grupa II si au fost luati in calcul 8 ani .CE SE INTAMPLA CU CELE 17 LUNI?
Se adaugă la grupa II în vederea reducerii vârstei standard de pensionare.