Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna! Am primit o comunicare adresa , care-mi spune sa ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna! Am primit o comunicare adresa , care-mi spune sa depun ...

Buna! Am primit o comunicare adresa , care-mi spune sa depun in termen de 10 zile cererea de recurs semnata, sub sanctiunea nulitatii. Am scanat cererea de apel semnata si am trimis-o prin posta electronica a instantei de recurs. Cineva sa-mi spuna daca este luata in considerare .Multumesc!
Din moment ce vi se solicita prin adresa e clar ca nu este luata în considerare,trebuie semnata olograf și depusanprin posta sau la registratura instantei..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Din moment ce vi se solicita prin adresa e clar ca nu este luata în considerare,trebuie semnata olograf și depusanprin posta sau la registratura instantei..

Mentionez ca am trimis o cerere de dosar electronic semnata si scanata prin posta electronica si a fost luata in considerare.
Ce s a întâmplat nu are relevanta,acum este alt complet care poate are o alta.optica ,,care va solicitta ceva.etc.Daca nu va conformati o faceti pe riscul dvs.Exista discuții chiar la semnatura electronica ,la taxele de timbru platite prin ghiseul.unic sau .online etcetc.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat