Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună seara! Daca sunt angajată din 09.05. până în ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună seara! Daca sunt angajată din 09.05. până în luna august, ...

Bună seara!
Daca sunt angajată din 09.05. până în luna august, cate zile de Co am dreptul?
Cate zile de CO aveti mentionate in contractul de munca?
Buna ziua ! In contractul de munca am 21 de zile de concediu!
In luna August am dreptul la concediul de odihna? Cate zile ! Mulțumesc mult!
Mulțumesc anticipat!
Contractul de munca este nedeterminat!
Aveti dreptul la 5 zile de CO .
Mulțumesc mult pentru răspuns!
Cei de la fabrica mi-a spus că nu am destule zile și că îmi vor da in avans ! Dar de fapt legal din mai până în august ,am dreptul la 5 zile ...
Pot solicita și fără plată pentru probleme personale?