Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Ordonanta presedintiala suplinire acord minor, ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Ordonanta presedintiala suplinire acord minor, cheltuieli ...

Ordonanta prezidențială.. .suplinire acord minor....cheltuieli de judecata parat către reclamanta
executorie fara somatie sau fara trecerea unui termen cheltuieli de judecata
Adica nu are termen de plata? Poate dura și un an sa plătească cheltuielile?
Ordonanta prezidențială.. .suplinire acord minor....cheltuieli de judecata parat către reclamanta
executorie fara somatie sau fara trecerea unui termen cheltuieli de judecata
Adica nu are termen de plata? Poate dura și un an sa plătească cheltuielile?
Daca nu plătește ce e de făcut?
Instanta nu da un termen pentru plata cheltuielilor de judecata.
Teoretic ele trebuie platite imediat.
Plata este altceva.

Suplimentarea acordului este urgenta.