Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... De asemenea as dori sa intreb daca putem face revuzire ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

De asemenea as dori sa intreb daca putem face revuzire pe motiv ...

De asemenea as dori sa intreb daca putem face revizuire pe motiv ca procuroarea care a fost in dosarul fiului meu , a fost controlata de Inspectia Judiciara si ptr ca nu sa abtinut la 13 dosare printre care si a fiului meu a primit advertisment . La cateva zile dupa primirea advertismentului a cerut sa iasa la pensie ..

Putem face revizuire pe acest motiv

Va rog frumos sa imi raspunde ti fara sa ma criticati . Nu am timp de critici . Stiu ca a gresit nu pot repara gresela facuta in schimb incerc sa il ajut

Multumesc anticipat
katyte009, utilizator