Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara! In luna mai am primit titlul de plata de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara! In luna mai am primit titlul de plata de la A.N.R.P ...

Buna seara! In luna mai am primit titlul de plata de la A.N.R.P ,prima transa de bani din despagubire. In data de 13 iunie Ministerul de finante a publicat pe site ca a efectuat plata pentru titlul meu afisand si un ordin de plata si o recipisa de consemnare. Saptamana aceasta am fost la cec si mi s a spus ca inca nu s a efectuat plata....nu mai inteleg nimic...poate ma ajutati...Multumesc mult
Nu avem cum sa va ajutam noi.Mergeti în audienta.la Ministerul Finanțelor,,faceți un memoriu scris,solicitați informații telefonic etc..
Multumesc!
Probabil e vorba despre o eroare, am clienți care au primit banii pt titlurile eliberate pana în octombrie anul curent..