avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 911 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Informatii despre arhiva unei societati care nu mai ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Informatii despre arhiva unei societati care nu mai exista - Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu informatii despre arhiva angajatoruluji ...

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati cu informatii despre arhiva angajatoruluji la care am lucrat in primii 2 ani de stagiu ca inginerb constructor, in perioada 1984-1986:
- CCIB-AG (Centrala Constructii Industriale Bucuresti-Antrepriza Generala) / Antrepriza Constructii Metrou Bucuresti
Mentionez ca sunt interesata de adeverinta de evnit din acea perioada pentru intocmirea dosarului de pensionare.

Va multumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Bună-ziua. puteți să îmi comunicați, unde se află arhiva ... Vlad 1234 Vlad 1234 Bună-ziua. Puteți să îmi comunicați, unde se află arhiva CCIB-AG antrepriza instalaţii montaj hidro bucuresti, doresc o adeverință pentru pensionare, ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, in perioada 1986 - 1989, am lucrat ca inginer stagiar ... sorincioca sorincioca Buna ziua, In perioada 1986 - 1989, am lucrat ca inginer stagiar in cadrul Antreprizei de Constructii Industriale Bucuresti - Brigada de Constructii ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, va rog sa ma ajutati ! nici arhivele nationale nu ... nicoletanicoleta nicoletanicoleta Buna ziua, Va rog sa ma ajutati ! Nici arhivele nationale nu stiu unde se afla arhiva de la Trust de Constructii Agrozootehnice Bucuresti ,fost T.C.I.A ... (vezi toată discuția)