Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua! Am primit de la Axina telefon cum ca am de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua! Am primit de la Axina telefon cum ca am de achitat ...

Bună ziua! Am primit de la Axina telefon cum ca am de achitat 13000 de lei la Orange, mi-au trimis facturile Orange în care nici vb de suma aceasta ,ce este de făcut,? Menționez ca am avut abonament în 2015 pana în 2016 ,am lăsat o factura neachitate și am trecut pe prepay ,dar se pare ca eu cumparam credit prepay dar ei au continuat abonamentul și nu vad de unde suma aceasta
Nu s-a facut cerere de reziliere a abonamentului cand ati trecut pe preplay?
Cornel Vasile, Consilier juridic