Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Salutari ! Mi-am trimis poza cu cardul pentru ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Salutari ! Mi-am trimis poza cu cardul pentru verificare (cardul ...

Salutari ! Mi-am trimis poza cu cardul pentru verificare ,(cardul cu care am depus)
După 3 zile îmi vine mesaj ca este Respins !
Aseară am depus cu cardul fratelui meu ca sa pot da retragere sau sa îl verifice pe al lui ,ca al meu a fost respins ,și azi dimineața mi-au blocat contul !ce pot face sa îmi recuperez banii ?Contul fiind blocat cu suma de 5.000 de lei in el
dvs presupuneti ca stim despre ce vorbiti?