avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 936 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Salutari ! Mi-am trimis poza cu cardul pentru ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Salutari ! Mi-am trimis poza cu cardul pentru verificare (cardul ...

Salutari ! Mi-am trimis poza cu cardul pentru verificare ,(cardul cu care am depus)
După 3 zile îmi vine mesaj ca este Respins !
Aseară am depus cu cardul fratelui meu ca sa pot da retragere sau sa îl verifice pe al lui ,ca al meu a fost respins ,și azi dimineața mi-au blocat contul !ce pot face sa îmi recuperez banii ?Contul fiind blocat cu suma de 5.000 de lei in el
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 15:59, 3 Iulie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
dvs presupuneti ca stim despre ce vorbiti?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fraudare card debit DenisaEnache89 DenisaEnache89 Buna ziua Va solicit ajutorul in solutionarea unei probleme. Incepand cu vineri, 8 ianuarie, ora 18:00 s-au efectuat plati la POS in Los Angeles din contul ... (vezi toată discuția)
Bună. am depus pe winner.ro din greșeală cu cardul prietenului ... YAMAHAR125 YAMAHAR125 Bună. Am depus pe Winner.ro din greșeală cu cardul prietenului meu suma de 50 lei . Din acei 50 lei am făcut o suma destul de mare care am vrut sa o ... (vezi toată discuția)
bancomat defect/ pensie blocata Ana49 Ana49 Buna ziua! In data de 17.07.2015, ora 21 am vrut sa scot pensia de la bancomatul din incinta CEC Bank Bt sediul central si dupa ce am facut toate ... (vezi toată discuția)