avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 842 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... BUNA ZIUA AM O INTREBARE, AM FACUT APEL, AM AVUT ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

BUNA ZIUA AM O INTREBARE, AM FACUT APEL, AM AVUT TERMENUL ...

BUNA ZIUA AM O INTREBARE ...AM FACUT APEL ...AM AVUT TERMENUL PE DATA DE 26 SEPTEMBRIE ...DAR SA ANTICIPAT PE DATA DE 18 IULIE ...OARE DC?E VB DE ARTICOLUL 353 ALINIAT 10 CPP...IMI POATE EXPLICA CAREVA IN TERMENI SA POT INTELEGE ...MULTUMESC FRUMOS

Alte discuții în legătură

Permis suspendat sau anulat ? andrew91 andrew91 buna ziua !!! numele meu este Andrei in septembrie 2012 am condus sub influenta alcoolului ,si am produs un accident ;accidentul a fost fara victime ;in ... (vezi toată discuția)
Calcul termen drept penal CeckPointCharlie CeckPointCharlie Buna ziua. Am facut cuiva o plangere penala si nu stiu daca m-am incadrat in termen. La 18 iulie 2012 am intrat cu executorul judecatoresc in imobil si la 17 ... (vezi toată discuția)
Antecontractul de v-c te obliga sa vinzi??? hopeless1 hopeless1 buna ziua inca o data! cum am promis am sa detaliez si situatia in care ma aflu acum cu un imobil si sunt deja in proces dar vr sa ma repr eu la instanta ca ... (vezi toată discuția)