Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara, Caut si nu gasesc arhiva SEROMGAL din ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara, Caut si nu gasesc arhiva SEROMGAL din Galati. E lichidata ...

Buna seara,
Caut si nu gasesc arhiva SEROMGAL din Galati. E lichidata societatea.
Incercati luati legatura cu lichidatorul judiciar DOA INSOLV SPRL si intrebati-l de arhiva.
Buna seara,

DOA INSOLV SPRL acum nu mai exista. A ramas OANA AURORA IOANA din DOGARU OANA SI ASOCIATII. Ea s-a intors la vechea firma. Are doua cutii de carti de munca. Eu detin carnet de munca. Dogaru Cristian care era asociat acum apare la SOS INSOLV. Am trimis mail dar nu am nici un raspuns. Caut pe net sa dau de Dogaru Cristian dar nu gasesc. Un fost coleg mi-a spus ca acum cativa ani el i-a trimis adeverinta dar nu stiu daca minte sau spune adevarul.

Va multumesc!
In cele doua cutii de carnete de munca al dvs exista ?
Buna ziua,

Va multumesc pt raspuns. Carnetul de munca este la mine, dar e trecut numai salariul . Nu e sporul de vechime, etc. Pt

sporuri, grupa si altele trebuie statele de plata. Din acest motiv caut arhiva S.C. SEROMGAL S.A. GALATI. Probabil o fi la

George Cristian Dogaru

O zi placuta!

Ciobanu Liviu-Sorin, 0772145285, sorinliviuciobanu@yahoo.com
Moinesti, jud. Bacau
Din 13 iulie nimic?