avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 607 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara, Caut si nu gasesc arhiva SEROMGAL din ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara, Caut si nu gasesc arhiva SEROMGAL din Galati. E lichidata ...

Buna seara,
Caut si nu gasesc arhiva SEROMGAL din Galati. E lichidata societatea.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 05:56, 20 Iulie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Incercati luati legatura cu lichidatorul judiciar DOA INSOLV SPRL si intrebati-l de arhiva.
Buna seara,

DOA INSOLV SPRL acum nu mai exista. A ramas OANA AURORA IOANA din DOGARU OANA SI ASOCIATII. Ea s-a intors la vechea firma. Are doua cutii de carti de munca. Eu detin carnet de munca. Dogaru Cristian care era asociat acum apare la SOS INSOLV. Am trimis mail dar nu am nici un raspuns. Caut pe net sa dau de Dogaru Cristian dar nu gasesc. Un fost coleg mi-a spus ca acum cativa ani el i-a trimis adeverinta dar nu stiu daca minte sau spune adevarul.

Va multumesc!
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
In cele doua cutii de carnete de munca al dvs exista ?
Buna ziua,

Va multumesc pt raspuns. Carnetul de munca este la mine, dar e trecut numai salariul . Nu e sporul de vechime, etc. Pt

sporuri, grupa si altele trebuie statele de plata. Din acest motiv caut arhiva S.C. SEROMGAL S.A. GALATI. Probabil o fi la

George Cristian Dogaru

O zi placuta!

Ciobanu Liviu-Sorin, 0772145285, sorinliviuciobanu@yahoo.com
Moinesti, jud. Bacau
Din 13 iulie nimic?

Alte discuții în legătură

Schela de foraj bucuresti - necesar adeverinta 61dan 61dan buna ziua. sunt in situatia in care am nevoie de adeverinta pentru dosarul de pensionare pentru perioada lucrata in anul 1983 la Schela de Foraj Bucuresti. Am ... (vezi toată discuția)
Arhiva documente sc sere codlea sa armeanu_army armeanu_army Buna, ma poate ajuta cineva cu o informative legata de locul unde a fost mutate arhiva de documente de la SC Sere Codlea SA? As avea nevoie de revizuirea ... (vezi toată discuția)
Carte de munca CTL CTL Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu un raspuns! Am lucrat la o firma pana acum 4 luni,cand mi-am dat demisia cei de acolo nu mi-au dat cartea de munca ... (vezi toată discuția)