avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 717 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Am lucrat in perioada septembrie 1994 -mai ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Am lucrat in perioada septembrie 1994 -mai 1995 la ...

Buna ziua!
Am lucrat in perioada septembrie 1994 -mai 1995 la firma Brafiore S.A Brasov.
Firma a fost radiata in 2006.
Unde pot gasi arhiva acestei firme pt o adeverinta de vechime?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Mcgmcg , utilizator 10:39, 12 Iulie 2024
Adresati-va CENŢU SPRL, cu sediul în Braşov, strada Olarilor nr. 16, jud. Braşov având număr de înscriere în Registrul Formelor de Organizare RFO 0258/2006, în calitate de lichidator judiciar al Societăţii Brafor SA
Multumesc pentru raspuns.
Din pacate firma se numea BRAFIORE SA
Puteti intreba la ONRC cine a fost lichidatorul societatii si vedeti daca stie ceva de arhiva societatii.

De asemenea, pentru adeverinta de vechime va puteti adresa si la ITM Brasov.
E-mail itmbrasov@itmbrasov.ro
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua unde pot gasi arhivele trustul de constructii si izolați ... Tatiana78moraru Tatiana78moraru Bună ziua unde pot gasi arhivele trustul de Constructii si Izolați termice brașov din perioada 1976/1978? Mulțumesc (vezi toată discuția)
Incadrare in grupa a 2-a de munca viobarbu viobarbu Bunicul meu doreste sa obtina incadrarea in grupa a 2-a de munca pentru perioada 1963-1991 in care a lucrat la IAS Mangalia. Cei de la casa de pensii i-au spus ... (vezi toată discuția)
S.u.g.t. onesti Andries Stefan Andries Stefan Buna ziua! Stie cineva unde as putea găsi arhiva de la S .U. G .T . Onesti ? Ii trebuie tata lui meu pentru dosarul de pensionare. Va multumesc! (vezi toată discuția)