Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Am lucrat in perioada septembrie 1994 -mai ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Am lucrat in perioada septembrie 1994 -mai 1995 la ...

Buna ziua!
Am lucrat in perioada septembrie 1994 -mai 1995 la firma Brafiore S.A Brasov.
Firma a fost radiata in 2006.
Unde pot gasi arhiva acestei firme pt o adeverinta de vechime?
Multumesc!
Adresati-va CENŢU SPRL, cu sediul în Braşov, strada Olarilor nr. 16, jud. Braşov având număr de înscriere în Registrul Formelor de Organizare RFO 0258/2006, în calitate de lichidator judiciar al Societăţii Brafor SA
Multumesc pentru raspuns.
Din pacate firma se numea BRAFIORE SA
Puteti intreba la ONRC cine a fost lichidatorul societatii si vedeti daca stie ceva de arhiva societatii.

De asemenea, pentru adeverinta de vechime va puteti adresa si la ITM Brasov.
E-mail itmbrasov@itmbrasov.ro
Multumesc!