Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua! Am vindut 2masini una acum 13ani și una ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua! Am vindut 2masini una acum 13ani și una acum 3ani ...

Bună ziua! Am vindut 2masini una acum 13ani și una acum 3ani .Am avut probleme cu executorul judecătoresc și m-am trezit cu sechestru pe 4masini alea care le-am avut înainte și 2care le am acum.Intrbarea mea este acum mașinile alea 2vindute figurează tot pe numele meu?Au fost vândute cu acte în regulă contact vînzare și fiscal.

nu, alea nu mai figureaza ca fiind in proprietatea dvs