Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua mi-a fost luat permisul de conducere cu ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua mi-a fost luat permisul de conducere cu viteză de ...

Bună ziua mi-a fost luat permisul de conducere cu viteză de 103 km/h iar pe procesul verbal este dată greșit în loc de 27.06.2024 a pus data de 27.11.2024 dacă fac contestație pentru această greșeală unde apare în două locuri această greșeală pot câștiga contestația alături de un avocat ?
Alexandru Arsene, utilizator
Nu cred, ca se va invoca o eroare materiala la scrierea procesului-verbal ..aparatul radar cu care v-a prins are si data faptei.