Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Sunt în CCC și am PFA suspendat care avea cod CAEN ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Sunt în CCC și am PFA suspendat care avea cod CAEN 8599.

Sunt în CIC și am PFA suspendat care avea cod CAEN 8599. Intre timp am obtinut atestatul de libera practica in supervizare in psihologie si doresc sa aflu ce optiuni am de a incepe activitatea fara a pierde indemnizatia.
1. Pot înființa un SRL cu același cod CAEN? (nu o sa fiu angajata în acest SRL)
2. Pot înființa SRL cu atestat de libera practica sub supervizare in Psihologie? Ce cod CAEN ar fi daca e posibil?

Va multumesc!
george-neagu, moderator
Cat timp sunteti in CCC , puteti sa va infiintati un SRL.

In CCC ati intrat numai in calitate de PFA?
Da, am lucrat doar prin PFA inainte. Multumesc!