Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Se poate pana sa facii la locul de munca 1 an sa te ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Se poate pana sa facii la locul de munca 1 an sa te dea afara ...

Se poate pana sa facii la locul de munca 1 an sa te dea afara fara sa te bage in somaj patron de restaurant stiam ca nu era lege va rog sami raspundetii aici sau E-mail va rog??
Da.... exista posibilitatea incetarii c,i.m. si fara a beneficia de somaj . De exemplu, incetarea c.i.m. cu acordul partilor, demisie, concediere disciplinara .