Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua sunt dializat am 39 de ani și încă ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua sunt dializat am 39 de ani și încă lucrez, azi ...

Bună ziua sunt dializat am 39 de ani și încă lucrez, azi mi-a venit certificatul de handicap cu gradul 1 fără însoțitor, pot face contestație ce șanse am precizez că cunosc persoane care lucrează și au indemnizația de insotitor
Aveti dreptul ca in termenul legal, sa depuneti contestatie privind gardul de incadrare.
Contestatia o va analiza comisia superioara.
Dapix, utilizator