Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Termenul legal de eliberare imobil dupa vanzare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Termenul legal de eliberare imobil dupa vanzare

Care este termenul legal de eliberare al unui apartament dupa vanzarea acestuia? Imi puteti da undeva legea care stabileste termenul? Multumesc!
Nu exista act normativ..termenul se stabileste de parti prin contract.