Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua.Am un vecin care a lucrat la TCIAZ, si are ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua.Am un vecin care a lucrat la TCIAZ, si are nevoie sa ...

Buna ziua.Am un vecin care a lucrat la TCIAZ, si are nevoie sa gaseasca o evidenta a timpului lucrat in perioada 1982-1986 pentru adaugarea vechimii in campul muncii.Unde ma sfatuiti sa-i caut evidenta acestor ani,unde pot gasi arhiva lor?
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...