avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 867 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua.Am un vecin care a lucrat la TCIAZ, si are ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua.Am un vecin care a lucrat la TCIAZ, si are nevoie sa ...

Buna ziua.Am un vecin care a lucrat la TCIAZ, si are nevoie sa gaseasca o evidenta a timpului lucrat in perioada 1982-1986 pentru adaugarea vechimii in campul muncii.Unde ma sfatuiti sa-i caut evidenta acestor ani,unde pot gasi arhiva lor?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:54, 16 Iulie 2024
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta vechime 19Nicu55 19Nicu55 Numele meu este Terzi Nicolae,invatator.In perioada 1975-1986 am functionat la Casa de copii scolari Negru-Voda ,jud.Constanta in functia de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei intreprinderi ... DANIELA VLADESCU DANIELA VLADESCU Buna ziua, Ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei intreprinderi pentru a obtine o adeverinta pentru pensie? Am lucrat aici in perioada 1982/1986 Va ... (vezi toată discuția)
Cum pot sa imi recuperez cartea de munca?!!!!!! giuliatoc giuliatoc buna ziua.am o problem ,in 2005 am incetat sa mai lucrez la sc. comprel sa.,am plecat s-a muncesc in afra avand 2 copii in scoala si singura nu ma descurcam cu ... (vezi toată discuția)