Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Perioada lucrată în România de către o persoană ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Perioada lucrată în România de către o persoană cu cetățenie ...

Perioada lucrată în România de către o persoană cu cetățenie română și engleză, care lucrează și plătește taxe în Anglia, intră în calculul pensiei in Anglia??
Nu cred ca, Anglia nu mai este in UE ...trebuie sa intrebati institutia abilitata din Anglia.