avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 962 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Am primit somatie sa declar bunuri pe care le dețin ...
Discuție deschisă în Executare silită

Am primit somatie sa declar bunuri pe care le dețin și locul ...

Am primit somatie sa declar bunri pe care le dețin și locul de munca unde lucrez am declarat ce bunuri am.si ca lucrez respectiv firma întrebate mea este eu lucrez fără contract de munca îmi poate face ceva dacă sunt executat silit

Alte discuții în legătură

Executare silita rocos rocos Proprietarul care are bunuri imobile si mobile in proprietate , dar care sunt inchiriate la o societate , a primit somatie pentru executare silita, sa se ... (vezi toată discuția)
Executor judecatoresc Capatana Ionut Capatana Ionut Buna ziua am si eu o problema:m-am trezit zilele trecute la usa cu o somatie din partea unui cabinet de executor judecatoresc cu o somatie de executare silita ... (vezi toată discuția)
Termenul de prescriptie a unei amenzi contraventionale overbog overbog Buna, In 3 ani am tot strans amenzi, pe la transportul in comun, pe la circulatie, in valoare de vreo 1200 lei, in momentul acesta amenzile sunt puse la ... (vezi toată discuția)