Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... am depus la primarie o cerere pentru o adeverinta de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

am depus la primarie o cerere pentru o adeverinta de posesie ...

am depus la primarie o cerere pentru o adeverinta de posesie a unui teren, fiindu-mi necesara la cadastru pentru notarea posesiei in baza legii 7/1996 art. 41 alin 8, iar cei de la registrul agricol si nici secretarul primariei nu vor sa o elibereze. mentionez ca eu am platit impozitul pentru acest teren si il detin de 20 ani. ce pot face? care sunt pasii de urmat? multumesc anticipat.
Giorgiana_Diana, utilizator