avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 760 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna as dori sa stiu si eu ce acte necesare sau cum ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna as dori sa stiu si eu ce acte necesare sau cum pot sa procedez ...

Buna am un prieten marochin si ma intereseaza cum pot proceda sa il aduc in spania adica pe termen lung sa aiba drept de sedere
Ultima modificare: Joi, 18 Iulie 2024
Elena200, utilizator

Alte discuții în legătură

Casatorie in romania Marian0189 Marian0189 Buna seara. ca sa trec direct la subiect. m-am logodit cu o fata din Filipine. si as vrea sa o aduc aici sa ne casatorim. cei de la ambasada nu m-au lamurit.. ... (vezi toată discuția)
Am un prieten, cetatean țară terța casatorit cu cetatean roman, ... Armin.shir89 Armin.shir89 Am un prieten, cetatean țară terța casatorit cu cetatean roman, și deținător de permis de ședere pe termen lung în România. Săptămâna trecută ... (vezi toată discuția)
Angajare As vrea sa imi aduc prietenul sa lucreze in România. El este din Tunisia. Cum sa procedez si daca stie cineva o firmă la Ploiesti sau Bucuresti (vezi toată discuția)