Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna as dori sa stiu si eu ce acte necesare sau cum ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna as dori sa stiu si eu ce acte necesare sau cum pot sa procedez ...

Buna am un prieten marochin si ma intereseaza cum pot proceda sa il aduc in spania adica pe termen lung sa aiba drept de sedere
Elena200, utilizator