Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Daca un statut al personalului a intrat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Daca un statut al personalului a intrat deja in vigoare, ...

Buna ziua! Daca un statul al personalului a intrat deja in vigoare, insa normele de aplicare nu au fost inca aprobate, un drept prevazut in acest statut este valabil si inainte de data aprobarii normelor? Multumesc!
despre ce statut este vorba ?