Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Se pot efectua corectii pe registrul de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Se pot efectua corectii pe registrul de zilieri online? ...

Buna ziua!

Se pot efectua corectii pe registrul de zilieri online? S-a omis actualizarea de salar. Multumesc!
Da, se pot efectua corectii in registrul de zilieri ..vedeti in Manualul de utilizare a aplicației.