avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 910 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua. Caut un avocat roman care practica dreptul ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua. Caut un avocat roman care practica dreptul în Italia ...

Bună ziua. Caut un avocat roman care practica dreptul în Italia și care să mă ajute cu recuperarea unor cheltuieli de judecată al unui cetățean italian cu domiciliul în Italia . Mulțumesc!

Alte discuții în legătură

Casatorie incheiata in italia bogdan27 bogdan27 Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu niste raspunsuri/sfaturi legate de un divort intre un cetatean italian si o cetateana romana. Situatia este in felul ... (vezi toată discuția)
Casatorie in italia - divort in romania - marian01 marian01 Buna ziua! Am 27 ani si locuiesc in italia unde am facut pasul gresit de a ma casatori cu italianca si unde am inceput un divort care probabil dureaza ani. ... (vezi toată discuția)
Buna ziua,o sentinta data de un tribunal italian unde judecatorul ... Andromeda76 Andromeda76 Buna ziua,o sentinta data de un tribunal italian unde judecatorul iarta pe agresorul unui cetatean roman( lovit pe strada intentionat), poate fi analizata din ... (vezi toată discuția)