avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 826 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua daca mia venit hotararea de renuntare la ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua daca mia venit hotararea de renuntare la urmarirea ...

Buna ziua daca mia venit hotararea de renuntare la urmarirea penala ma afecteaza cu ceva daca imi scot dovada de circulatie pana la hotararea judecatoresca definitiva eu avand dovada fara drept de circulatie

Alte discuții în legătură

Permis in baza de date eucaris Bedu Bedu Buna ziua ma numesc paun vasile ...am avut o amenda acuma 4 anii in cermania de circulatie care am platito am dovada .....am fost la comandant ... (vezi toată discuția)
Reducerea suspendarii permisului in cazul dosarului penal? Cristian Ionut Cristian Ionut Buna ziua! In octombrie 2016, mi-a fost retinut permisul si mi s-a facut dosar penal pentru punerea in circulatie a unui autovehicul, avand numerele provizorii ... (vezi toată discuția)
Conducerea fara categorie corespunzatoare Vasilache Alin Vasilache Alin Buna ziua am si eu o intrebare mi-ar fi mult de ajutor daca mi-ar răspunde cineva. Acum vreo doua luni am condus o platformă auto si cu remorca aveam permis ... (vezi toată discuția)